wtorek, 26 marca 2013

Inne warsztaty w kwietniu:)


Podstawowy kurs decoupage na szkle

Podstawowy kurs zdobienia przedmiotów metodą decoupage.
Przeznaczony jest dla osób, które zaczynają dopiero swoją przygodę z decoupage lub osób, które chcą uporządkować swoją wiedzę na temat tej techniki bo do tej pory uczyły się same lub tylko podpatrywały:)
Kurs obejmuje:
1. Teoretyczny wstęp.
2. Przygotowanie szklanej powierzchni do dekoracji.
3. Malowanie przedmiotu (różne techniki).
4. Użycie crakla jednoskładnikowego (spękania) lub niekoniecznie.
5. Dobór motywu i jego odpowiednie przygotowanie.
6. Przyklejanie motywu z serwetki lub z papieru.
7. Wykończenie i zabezpieczenie prac
8. Dodatkowe dekorowanie według uznania.
9. Nieodzowne fotografowanie prac - przewidziane flesze, błyski i poczucie niekłamanej dumy;) 

Wykonane zostaną dwie prace na szkle:
 talerz szklany i butelkę - karafkę.

 Wykonane prace każdy zabiera do domu. 
Wszystkie materiały i przedmioty do ozdabiania są wliczone w cenę.
Zapraszam wszystkich, którzy chcą, oderwać się od codzienności i poznać inne twórcze osoby. Wszystkich, którzy się nudzą albo nigdy im do głowy nie przyszło, że będą robić coś twórczego;) Wszystkich, którzy chcą odnaleźć swoje hobby i zamieszkać w kreatywnym świecie. Oraz wszystkich, którzy mają zespół niespokojnych rąk bo.....na przykład właśnie rzucają palenie;))) albo mieli tak od zawsze;) Bawmy się razem!!!!
Na wszystkich uczestników kursu czeka pyszna kawa, herbata a także coś słodkiego (wliczone w cenę kursu).

28 (niedziela) kwietnia 2013
Cena: promocyjna tylko w kwietniu 30.00 funtów za osobę
Sesja przedpołudniowa: 10.00am - 3.00pm

04 (sobota) maja 2013
Cena: 45.00 funtów za osobę
Sesja przedpołudniowa: 10.00am - 3.00pm

Miejsce: 
GLASGOW G33 3LW 


 Warsztaty (w języku polskim) będą odbywały się raz lub dwa razy w tygodniu w sesjach przed i popołudniowych. Dla osób mówiących po angielsku przewidujemy kursy z tłumaczem - wszyscy mile widziani. 
Proponujemy również warsztaty weekendowe. Każdy znajdzie coś dla siebie. Przewidywana liczba osób na kursie grupowym stacjonarnym to minimum 5 a maximum 10 osób.
Indywidualne lekcje ustalam z każdym, kto jest tym zainteresowany.   
Jeśli chcesz wziąć udział w warsztatach dobrze zapoznaj się z ich treścią - zależy mi na tym żebyś był/a zadowolony/a:) i wybierz odpowiedni kurs dla swoich oczekiwań i umiejętności.

 Warunkiem zarezerwowania miejsca jest dokonanie przedpłaty w wysokości 30% ceny kursu na podane konto: sort kod: 87-37-99, numer konta:73600162 DECUBERRY (reszta płatna po przybyciu na miejsce) z podaniem imienia i nazwiska, DOKŁADNEJ nazwy i terminu kursu oraz wysłanie informacji na adres email decuberry@gmail. com z tymi samymi danymi. 

WAŻNE!!!

Jeżeli z jakichś przyczyn nie będziesz mógł/ła przybyć na zajęcia Twoja zaliczka nie przepada - pozostaje na koncie i jest przedpłatą za kurs w terminie, który będzie Tobie odpowiadał w przyszłości. Dzieje się to wtedy kiedy informujesz mnie co najmniej z tygodniowym wyprzedzeniem, że nie możesz przybyć. Jeśli natomiast na 2 lub 1 dzień przed zajęciami okaże się, że nie możesz lub nie chcesz skorzystać z kursu - zaliczka przepada na poczet poczynionych przygotowań i zakupionych już materiałów. 

Na miejscu będzie można zaopatrzyć się w niezbędne materiały i produkty do tworzenia pięknych rzeczy w domowym zaciszu. Warsztatowy sklep jest cały czas w rozbudowie i z czasem będzie przybywać nowych materiałów.
  Za swoje usługi wystawiam rachunki na życzenie. Chętnie też dojadę na warsztaty poza Glasgow jeśli będzie taka potrzeba i zbierze się grupa 
co najmniej 10 osób chętnych na taki kurs. 

Gwarantuję przede wszystkim dobrą atmosferę i przystępne warunki szkolenia 
z indywidualnym podejściem.


 WAŻNE!!!

Jeśli masz jakieś pytania lub nie jesteś czegoś pewien/na albo potrzebujesz więcej szczegółów, proszę, kontaktuj się ze mną drogą mailową:) decuberry@gmail. com 

Jagoda:)